texarch o nás 2018-06-25T13:55:42+00:00

ZEPELIN s.r.o

Gen. M.R.Štefánika 7061

911 01 Trenčín

Slovenská republika

tel: +421 905 896 146

e-mail: info@texarch.sk

IČO: 36 322 181

IČ DPH : SK2020179150

Spoločnosť ZEPELIN, s.r.o.  je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín. oddiel: Sro, Vložka číslo:  13071/R ako spoločnosť s ručením obmedzeným.

juraj brezan konateľ

Juraj Brezan

konateľ

Spoločnosť ZEPELIN v roku 2014 dosiahla plnoletosť. Ako spoluzakladateľa spoločnosti ma mimoriadne teší, že sme sa za toto obdobie vypracovali do pozície popredného spracovateľa technických textílií s celosvetovou pôsobnosťou. To všetko sa podarilo vďaka zameraniu na vlastný vývoj a kvalitu výrobkov. Disponujeme modernými priestormi, kvalitným technologickým parkom a skúseným tímom pracovníkov.

Vďaka tomu sme si v roku 2014 trúfli posunúť našu spoločnosť o krok ďalej do oblasti textilnej architektúry, v ktorej je možné naplno rozvinúť naše vedomosti. Mojou víziou je priniesť do oblasti stavebníctva nové riešenia ktoré zaujmú, pretože verím že textilná architektúra bude v budúcnosti nedeliteľnou súčasťou väčšiny progresívnych stavieb. Rád by som Vás, vážení architekti a investori, týmto pozval na spoluprácu.

martin mráz - product manager

Martin Mráz

project manager

Naša spoločnosť začala produkciu (návrh, výroba a realizácia) membránovej architektúry pod názvom TEXARCH síce nedávno, napriek tomu dúfam, že Vás ponuka na našej webovej stránke osloví a podnieti záujem o u nás ešte nie príliš rozšírený odbor v stavebníctve. Nie je všetko o financiách, ale o myslení, presadení si a zhmotnení nápadov do konkrétneho diela.

Nenašli ste potrebné informácie?

Zaujímate sa o membránovú architektúru?
Vyplňte jednoduchý formulár a budeme Vás kontaktovať